
Технологічна, переддипломна практики (В.В. Панасюк) копіювання 1
Метою переддипломної практики є вивчення діяльності основних інженерних фахівців швейного підприємства - майстра, контролера, конструктора; робота дублером майстра, контролера, конструктора на робочих місцях швейного підприємства.

Конструювання виробів з різних матеріалів (Панасюк В.В.)

Історія будинків моди (Панасюк В.В.)

Живопис (Іванченко Г.П.)
Метою вивчення навчальної дисципліни є курс Живопис, що формує у здобувачів фахової передвищої освіти систему компетентності знань, фахових основ видів, жанрів та техніки живописного писання основним виражальним засобом живопису кольором.
Основними завданнями вивчення навчальної дисципліни Живопис є формування у здобувачів загального вміння: реалістичного, декоративного, стилізованого малювання. Знання техніки: акварель, гуаш, кольорова графіка, що використовується при виконанні програмних, практичних завдань.

Основи технології виробів ( Чернєва О.В.) 22-ТЛПс
Мета і завдання "Основи технології виробів" навчити здобувачів освіти основам розробки технології швейних виробів.

Технології виготовлення виробів з різних матеріалів (Чернєва О.В.)

Економіка, організація і планування виробництва (Білик О.С.)

Основи стандартизації і управління якістю (Дудич Н.Л.)
З розвитком науково-технічного прогресу все складнішою стає проблема якості продукції. Якість продукції повинна бути такою, щоб при мінімальних затратах на її досягнення максимально забезпечити потреби споживача.
В забезпеченні якості велику роль відіграє людина з її професійною підготовкою, фізіологічними та емоціональними особливостями. Але важливим є не лише суб’єктивний фактор. Відомий американський вчений Едвард Демінг писав, що на 85% вирішення проблеми якості залежить не від людей, а від системи управління якістю.
В підвищенні якості продукції значну роль відіграють стандарти та інші нормативні документи. Вони є організаційно-технічною основою систем якості і регламентують правила, методи виготовлення продукції, гарантують безпеку для здоров'я, життя і майна людей та охорону навколишнього середовища. Розробкою нормативно-технічних документів для забезпечення якості продукції займається стандартизація.

Конфекціювання одягових матеріалів (Панасюк В.В.)

Економіка, організація і планування виробництва (Динько І.М.)
Метою викладання навчальної дисципліни «Економіка, організація і планування виробництва» є формування у студентів сучасної системи знань, необхідних для вирішення завдань, що виникають у виробничо-господарській діяльності при виборі раціональних варіантів організаційно-планових рішень, що забезпечують підвищення ефективності виробництва сучасного підприємства.

Теорія моди (Даценко О.Л.)

Матеріалознавство (Даценко О.Л.)
Особливістю викладання курсу є ознайомлення здобувачів освіти з видами сучасних текстильних та не текстильних матеріалів, вивчення їх складу. будови та властивостей для подальшого використання набутих знань в процесі підбору та використання їх для виготовлення швейних виробів.

Практикум з виготовлення виробів (Даценко О.Л.)
Метою викладання навчальної дисципліни "Практикум з виготовлення виробів" є ознайомлення здобувачів освіти з практичним застосуванням набутих знань з основ конструювання виробів для практичного проектування одиничних виробів, колекцій виробів та їх виготовлення. Завдання дисципліни полягає у є набутті знань про навики практичного виконання виробів в швейній галузі, їх технологічну послідовність виготовлення та засвоєнні фахової термінології.

Основи конструювання виробів (Панасюк В.В.) копіювання 1

Рисунок та основи композиції (Іванченко Г. П.)
Вивчення курсу Рисунок та основи композиції полягає в розвитку формування у здобувачів освіти, організації, системи компетентності знань для вивчення фахових основ: техніки рисунка та композиції одягу, що має бути засвоєно через практичне виконання ескізів із рисунка та композиції.
Метою вивчення навчальної дисципліни є:
- формування у здобувачів загального вміння застосовувати практичні навики графічного малювання, методом накладання світлотіні та кольору;
- користуватись композицією для одягу, щоб зображувати: фігуру людини в одязі, моделі в одязі (стилі, силуети).
Основними завданнями вивчення навчальної дисципліни є:
- навчити здобувача освіти малювати рисунок та композицію;
- залучити до творчості майбутнього технолога швейного виробництва, як сфери знань і засвоєння навчальної дисципліни.
Основи конструювання виробів II (Панасюк В.В.) 21, 31 ТЛП копіювання 1

Основи конструювання виробів II (Панасюк В.В.) 32 ТЛПс
