
Навчальна практика підприємництво (Цвіль О.В.)
Мета навчальної практики: формування у здобувачів освіти здатності вирішувати задачі та практичні проблеми в підприємницькій сфері, що передбачає застосування відповідних теорій та методів і характеризується комплексністю та невизначеністю умов.

«ОСНОВИ ОПОДАТКУВАННЯ» Кресак Ю.Ю.
Метою вивчення навчальної дисципліни «Основи оподаткування» є формування у здобувачів фахової передвищої освіти знань і навичок у сфері оподаткування, висвітлення ролі і значення податкової політики у процесі економічного розвитку.

Самоменеджмент. (Кресак Ю.Ю.)

Вступ до спеціальності (Давидюк О.С.)
Метою вивчення навчальної дисципліни «Вступ до спеціальності» є ознайомлення здобувачів освіти із змістом та особливостями обраної спеціальності.
Завданням навчальної
дисципліни є формування навичок економічного мислення, набуття компетентностей
та програмних результатів навчання, що визначені освітньо-професійною програмою
спеціальності.

Зовнішньоекономічна діяльність
Предметом вивчення курсу «Зовнішньоекономічної діяльності» є сукупність господарських, економічних, правових, фінансових відносин у сфері економічної діяльності між підприємствами України – суб’єктами ЗЕД та іноземними фірмами як на території України, так і за її межами. Основною метою викладання дисципліни «Зовнішньоекономічної діяльності» є формування у майбутніх фахівців засвоєння теоретичних основ ЗЕД, набуття системних знань та навичко що до забезпечення економічної ефективності ЗЕД у різних сферах діяльності.

Міжкультурна комунікація
Сформувати «мультикультурну» особистість в полікультурному середовищі. Навчити студентів коректному спілкуванню при міжкультурних контактах, самостійно аналізувати та уникати міжособистісних конфліктів в процесі спілкування з представниками інших культур.

Іноземна мова за професійним спрямуванням (Пархоменко О.Т.)
Програма дисципліни надає можливість реалізувати такі завдання: розвиток навичок раціональної економічної поведінки людини при вивченні англійської мови, оволодіння найбільш уживаною лексикою в межах визначеної тематики і сфери спілкування, формування навичок самостійної роботи при виконанні практичних завдань з англійської мови та узагальнення одержаних результатів, розвиток уміння використовувати англійську мову як інструмент отримання інформації та її практичного використання,формування комунікативної та соціокультурної компетенції студентів, підвищення мотивації учнів до вивчення англійської мови, розширення активного й пасивного словника в сфері підприємництва, формування навичок проведення дослідницької творчої роботи, надання учням можливості здійснювати аналіз та оцінку змінам, що відбуваються в економічній сфері, удосконалення мовленнєвих, граматичних, писемних та фонетичних навичок,спілкування та систематизація знань англійської мови для володіння нею у специфічних для сфери бізнесу ситуаціях (уміння вести діалог, монолог, телефонну бесіду, конференцію, збори, презентацію, доповідь), уміння отримати інформацію з Інтернету, написати електронного листа, надіслати повідомлення, оформити візитну картку.

Товарознавство

Економічний аналіз (Божко Т.Є.)

Кваліфікаційний іспит ОПП "Підприємництво, електронна комерція та логістика"
Мета кваліфікаційного іспиту – встановлення відповідності результатів навчання здобувачів фахової передвищої освіти вимогам освітньо-професійної програми. Програма кваліфікаційного іспиту містить теми обов’язкових навчальних дисциплін циклу професійної підготовки освітньо-професійної підготовки здобувачів освіти спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

Статистика (Динько І.М.)

Господарське право
Метою вивчення дисципліни є надання широких теоретичних знань і практичних навичок, пов’язаних із правовим статусом суб’єктів господарювання та правовим регулюванням господарської діяльності в цілому.
Вивчення навчальної дисципліни спрямоване на формування та поглиблення знань здобувачів освіти про принципи організації діяльності суб’єктів господарювання, правові основи їх діяльності, на вдосконалення практичних навиків роботи з нормативно-правовими актами у цій сфері та вміння застосовувати здобуті знання у практичній діяльності.

Українська мова (за професійним спрямуванням) (Данилюк-Терещук Т.Я.)
Мета навчальної дисципліни – формування національно
зорієнтованої мовної особистості фахового молодшого бакалавра; поглиблення мовних знань і мовленнєвих умінь.

Менеджмент
Вивчення навчальної дисципліни «Менеджмент» забезпечує формування у здобувачів освіти ОПП "Підприємництво, електронна комерція та логістика" сучасного управлінського мислення, основ системного керування організаціями будь-яких видів та ухвалення адекватних управлінських рішень на майбутньому місці роботи, а також формування у здобувачів знань із теоретичних основ та практичних навиків із менеджменту.

Вища математика та статистика
Головним завданням дисципліни «Вища математика та статистика» є вивчення загальних закономірностей та зв’язку між різними величинами та їх застосування в конкретних економічних дослідженнях, засвоєння основних статистичних методів та узагальнюючих показників соціально-економічних явищ та процесів.
Оволодіння курсом повинно виробити у здобувачів навики
практичного використання математичних
методів, формул та таблиць в процесі розв’язання економічних задач, вміння застосовувати
набуті результати досліджень, приймати економічні рішення та окреслювати
перспективи розвитку.

Практична підготовка
Наскрізна програма практики складена відповідно до освітньо-професійної програми "Підприємництво, електронна комерція та логістика" спеціальності 076 Підприємництво та торгівля підготовки освітньо-професійного ступеня фаховий молодший бакалавр.
На основі наскрізної програми практики складені робочі програми практик, які враховують специфіку кожного виду.

Бухгалтерський облік

«Історія України»(від найдавніших часів до сьогодення), (Аврамук Д. А.)
Дисципліна "Історія України (від найдавніших часів до сьогодення)" вивчає багатовимірний розвиток української нації впродовж тисячоліть. Студенти розглядають ключові етапи політичної, соціокультурної та економічної історії України, а також вивчають важливі події, які вплинули на формування та розвиток українського суспільства. Ця дисципліна сприяє розумінню важливості національної історії та формує критичне мислення стосовно сучасних викликів і перспектив розвитку країни.

Людина і світ (культурологія, філософія, соціологія), (Савчук М.О.)
