
ОСНОВИ ВЕБ ПРОЕКТУВАННЯ ІСТ (Заяць Н.А.)
Веб-проектування - галузь веб-розробки, до завдань якої входить
проектування користувацьких веб-інтерфейсів для сайтів або веб-додатків.

Фізичне виховання (Євченко І.В.)
Фізичне виховання як складова загальної культури, закладає основи збереження здоров’я та розвитку всіх його складових, використовує комплексний підхід до формування розумових та фізичних якостей і навичок, удосконалює фізичну та психологічну підготовку до активної життєдіяльності, формує пріоритети оздоровчої спрямованості фізичних вправ та забезпечує загальний культурний розвиток особистості. |

Підприємницька діяльність

Основи комунікації ІСТ (Андрощук І.І.)
Метою вивчення навчальної дисципліни «Основи комунікації» є формування особистості, яка володіє теоретичними знаннями і практичними навичками здійснення успішної комунікації; розкриття змісту основних теоретичних концепцій і термінів, які використовуються в сучасній теорії комунікацій, формування в здобувачів освіти уявлення про підходи до вивчення даного питання; набуття знань здобувачами освіти щодо обміну інформацією з допомогою будь-яких засобів спільної системи символів і кодів вербального і невербального спілкування, котрі є складниками комунікації.

Контролери та сенсори системи IOT

Кваліфікаційний іспит ІСТ

Захист інформації для спеціальності "ІСТ" (Завіша В.В.)
Метою викладання дисципліни “Захист інформації” є навчання студентів принципам побудови комплексних систем захисту інформації на основі синтезу організаційних і технічних заходів щодо забезпечення захисту інформації з обмеженим доступом, основ ведення електронного документообігу в умовах сучасних кіберзагроз та витоку технічними каналами, забезпечення захисту інформації від несанкціонованого доступу на основі вимог міжнародних стандартів з інформаційної безпеки, державних нормативних документів з технології захисту інформації.

Організація баз даних та сховища даних (Завіша В.В.)

Інтелектуальний аналіз даних (Завіша В.В.)

Алгоритми і структури даних (Завіша В.В.)

Дискретна математика ІСТ (Неля Стефанська)
Дисципліна «Дискретна математика» спрямована на вивчення об’єктів, що мають дискретний характер.
Розглядаються питання, які є основою теорії інформаційних систем та мають широке застосування у комп’ютерних науках та криптографії, а саме: основи теорії множин та елементи математичної логіки, комбінаторика та теорія графів.

Програмування для мобільних пристроїв (Великий О.А.)
Популярність використання мобільних пристроїв у всьому світі продовжує зростати. Сьогодні користувачі витрачають більше часу на свої смартфони в різних цілях (соціальні мережі, електронна пошта, карти, новини, відео, комерційні додатки та ін.).
Таким
чином процес розроблення мобільних додатків стає актуальним напрямом у IT-індустрії.
Сучасні компанії, такі як: Google, Apple, Microsoft та інші розробили мобільні
платформи, що містять мобільні операційні системи (далі ОС) та засоби
розроблення (Software Development Kit (далі SDK)).

Основи інтернету речей (ІОТ) (Великий О.А.)
Інтернет речей (Internet of Things, IoT) — концепція мережі, що складається із взаємозв'язаних фізичних пристроїв, які мають вбудовані давачі, а також програмне забезпечення, що дозволяє здійснювати передачу і обмін даними між фізичним світом і комп'ютерними системами в автоматичному режимі, за допомогою використання стандартних протоколів зв'язку.

Комп'ютерне моделювання (Заяць Н.А.)
Мета дисципліни «Комп’ютерне моделювання» - сформувати фундаментальні теоретичні знання щодо суті Ви навчитеся роботі з користувацьким інтерфейсом Blender та навігації в 3D просторі під час роботи.

Вища математика (Боровська Ю.В.)

Людина і світ ( Сичевська -Возняк О.М,

Комп'ютерні системи ІСТ (Великий О.А.)

Технології та компоненти віртуальних систем (Заяць Н.А.)
Мета дисципліни «Технології та компоненти віртуальних систем» - є формування знань та вмінь студента в області розробки і використання програмного забезпечення засобами сучасних середовищ підтримки та розробки ігрових додатків.

Людина і світ (культурологія, філософія, соціологія)(Щудлюк М. О., Сичевська-Возняк)

Навчальна практика (21-КІ, 22-КІ)
Практика студентів є невід’ємною складовою частиною процесу підготовки спеціалістів у вищих навчальних закладах.
Програму навчальної практики студентів розроблено на основі освітньої програми «Комп’ютерна інженерія» відповідно до навчального плану спеціальності, положення про проведення практики студентів вищих навчальних закладів України і організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах. Основний час практики дозволяє студенту придбати навички та уміння у роботі на персональних ЕОМ, привиття інтересу до майбутньої спеціальності.