Font size
  • A-
  • A
  • A+
Site color
  • R
  • A
  • A
  • A
E-learning
  • English ‎(en)‎ Українська ‎(uk)‎
  • Log in
Skip to main content

Дизайн

  1. Home
  2. Courses
  3. Фаховий молодший бакалавр
  4. Дизайн
  • 1 (current)
  • 2
  • » Next page
Мистецтво (Рубан О.М.)
Дизайн

Мистецтво (Рубан О.М.)

Вивчення дисципліни Мистецтво полягає в розвитку формування у здобувачів вищої освіти організації в них системи компетентності знань для вивчення фахових основ стилів та напрямів  мистецтва.

У освіті дисципліна Мистецтво спрямована на формування у здобувачів загального вміння:  розуміти  особливості стилів і напрямів мистецтва; знати  надбання видатних діячів світового та вітчизняного мистецтва,  сворювати  живописні, графічні, та декоративні композиції у різних стилях і напрямах та  застосовувати знання для самореалізації  в професійній дизайнерській діяльності.

Програму орієнтовано на поглиблення інтересу особистісного розвитку на основі засвоєння здобувачами соціально значущих умінь (компетенцій) в стилях та напрямах мистецтва, як сфери знань і засвоєння навчальної дисципліни.

За освітньою програмою викладання на рівні вимог ОПП до державного стандарту вищої освіти. Освітня компетенція розроблена в основі вивчення, придбаних теоретичних ключових і практичних компетентностей та критичного мислення.

Художнє проектування (Рубан О.М.)
Дизайн

Художнє проектування (Рубан О.М.)

Метою вивчення навчальної дисципліни Художнє проектування є система компетентності знань та практичних навичок, що створює проектування, дизайнерських  проектів у галузі графічного дизайну та дизайну середовища.

Основними завданнями вивчення навчальної дисципліни є вивчення природних мотивів; художньої техніки, видів стилізації архітектурної біоніки; неприродних об’єктів для виконання завдань з проектування; засвоєння основних композиційних прийомів роботи зі шрифтами та шрифтовими зображеннями; формування практичних навичок з поєднання зображення та текстом; створення рекламних, плакатних зображень; облаштування громадських просторів; дизайну виставкових комплексів та обладнання виставкових стендів для інтер’єру.

Освітня компетенція розроблена для засвоєння навчальної дисципліни в основі якої є вивчення, придбаних теоретичних ключових і практичних компетентностей та критичного мислення.

Вступ до спеціальності (Рубан О.М.)
Дизайн

Вступ до спеціальності (Рубан О.М.)

Основи біодизайну (Магера Є.С.)
Дизайн

Основи біодизайну (Магера Є.С.)

Переддипломна практика
Дизайн

Переддипломна практика

Переддипломна практика  є компонентом освітньо-професійної програми Дизайн, що входить до завершального циклу практичної підготовки здобувачів спеціальності 022 Дизайн. Основною метою переддипломної практики є надбання здобувачем освіти компетентностей  до дипломного проектування, вивчення та аналізу зразків на базі підприємства, установи, проектної фірми, майстерні, бюро, студії тощо.

Технологічна практика
Дизайн

Технологічна практика

Технологічна практика - компонент освітньо-професійної програми спеціальності 022 Дизайн, спрямований закріпити, розширити та систематизувати формування професійних компетентностей на базі профільних підприємств, розширити практичний досвід на виробництві, розвинути професійне мислення та надбання компетентностей творчої діяльності в трудовому колективі.

Навчальна практика
Дизайн

Навчальна практика

Дипломне проектування
Дизайн

Дипломне проектування

Дипломне проектування є завершальним етапом навчання здобувачів освіти. Кваліфікаційний проект - це індивідуальне комплексне завдання творчого характеру, яке засвідчує рівень фахової підготовки здобувача освіти і є однією з форм виявлення теоретичних і практичних знань, вміння їх застосовувати при розв'язуванні конкретних творчих, художніх і технічних завдань.


Ергономіка_Борисюк О.В.
Дизайн

Ергономіка_Борисюк О.В.

Людина і світ (культурологія, філософія, соціологія) Щудлюк М.О.
Дизайн

Людина і світ (культурологія, філософія, соціологія) Щудлюк М.О.

Привести 2-3 речення про дисципліну

Історія мистецтв (Магера Є.С.)
Дизайн

Історія мистецтв (Магера Є.С.)

Метою вивчення дисципліни «Історії мистецтва» є формування загальної картини історичного розвитку людства, отримання студентами знань про загальні, провідні процеси, явища та поняття давнього мистецтва; ознайомлення студентів з основами мистецтвознавства, з важливими періодами історії розвитку давнього мистецтва, особливостями формування художньо-образної системи образотворчого мистецтва; формування навичок сприйняття та аналізу творів мистецтва, розвиток навиків використовувати надбання мистецтва у власному творчому процесі.

Дизайн предметів інтер'єру (Рубан О. М.)
Дизайн

Дизайн предметів інтер'єру (Рубан О. М.)

Метою вивчення навчального курсу є засвоєння здобувачами сучасних компетентностей, знань та вмінь із фахової передвищої освіти.

А також вивчення професійної підготовки фахівця в галузі культури і дизайнерського мистецтва, із арт - дизайну з високим рівнем майстерності, здатності щодо практичного, самостійного виконання завдань. дизайн - розробку технікою художньої графіки, для створення практичних робіт та технології дизайну предметів у інтер’єрі .

Живопис_Борисюк О.В.
Дизайн

Живопис_Борисюк О.В.

Метою є ознайомити студентів із практичними навичками роботи різними живописними засобами  та техніками,  методикою роботи над створенням живописного твору,  базовими засадами практичного виконання живописних творів, які в подальшому допоможуть втілювати дизайнерські ідеї, із потрібними для виконання завдань матеріалами.

Рисунок_Борисюк О.В.
Дизайн

Рисунок_Борисюк О.В.

Метою є практично ознайомити студентів із техніками рисунка, законами перспективи, аналізом форми і конструкції об’єктів, розумінням основних принципів конструктивної побудови предметів у просторі, з потрібними для виконання завдань матеріалами.

Кольорознавство (Магера Є.С)
Дизайн

Кольорознавство (Магера Є.С)

Метою викладання навчальної дисципліни «Кольорознавство» є формування творчої особистості; формування потреби у постійному самовдосконаленню; розвиток художнього смаку; набуття знань і вмінь з кольорознавства. Підготувати студентів до самостійної творчої роботи в майбутньому.

Основними завданнями вивчення дисципліни є знання законів кольорознавства, властивостей кольорів, дії кольору на людину, відчуття гармонійного поєднання кольорів та застосування теоретичних знань практично.

Основи креслення та нарисної геометрії (Великий О.А.)
Дизайн

Основи креслення та нарисної геометрії (Великий О.А.)

Основи креслення та нарисної геометрії – це наукова дисципліна, яка вивчає способи побудови точного зображення просторових форм на площині, розглядає графічні методи розв’язання геометричних задач і розкриває геометричні властивості просторових форм. Такі зображення прийнято називати кресленнями. Креслення мають велике значення в усіх галузях виробництва, тому що за їх допомогою можна уявити не тільки форму предмета, але й усі його розміри, взаємне розміщення окремих частин і навіть матеріал, із якого він виготовлений.

Підприємницька діяльність (Цвіль О.В.)
Дизайн

Підприємницька діяльність (Цвіль О.В.)

Мета курсу: обґрунтування основних кроків майбутнього підприємця від генерування ідеї бізнесу до його започаткування та ведення. Прибуток − ось головний стимул підприємницької діяльності. Безумовно, прибуток − не тільки ознака успіху, але і матеріальна основа збільшення капіталу, розширення підприємницької діяльності. Але існують також інші, не менш важливі для підприємця стимули, крім отримання прибутку. Серед них − самоствердження особистості, можливість реалізувати свої здібності. Йдеться про реалізацію не тільки особистих прагнень. Сьогодні розуміння ролі підприємця нерозривно пов’язане із суспільними цілями, тому що в основі діяльності сучасної фірми лежить концепція суспільного призначення.

Комп’ютерне проектування графоформ (Юфімюк В.В.)
Дизайн

Комп’ютерне проектування графоформ (Юфімюк В.В.)

Комп’ютерне проектування графоформ - дисципліна, яка вивчає структуру, можливості, та роботу графічних програм CorelDRAW, Adobe Photoshop та Adobe  Illustrator. Метою вивчення навчальної дисципліни «Комп’ютерне проектування графоформ» є набуття здобувачами вищої освіти необхідних компетентностей, фахових основ, умінь та професійних навичок, аналітично-образного мислення в оволодінні професійним двовимірним моделюванням, термінологією, а також технічними, технологічними та естетичними аспектами створення графічних векторних та растрових зображень об’єктів, використовуючи різні зображальні засоби комп’ютерної графіки.

Композиційна організація форми (Юфімюк В. В.)
Дизайн

Композиційна організація форми (Юфімюк В. В.)

Композиційна організація форми - дисципліна, яка вивчає композиційні особливості об’ємно-просторової форми. Метою викладання навчальної дисципліни «Композиційна організація форми» є набуття компетентностей методом трансформації площини в об’ємно-просторову композицію, розвинути у здобувачів вищої освіти відчуття гармонії форм, що досягається за рахунок синтезу математичних закономірностей і художньої інтуїції, підготувати їх до дизайн-проектування, як творчого процесу створення гармонійних дизайнерських об’єктів, що поєднують у собі функціональну логіку та ідейну художню виразність.

Основи графіки (Юфімюк В.В.)
Дизайн

Основи графіки (Юфімюк В.В.)

 Метою викладання навчальної дисципліни «Основи графіки» є набуття здобувачами фахової передвищої освіти необхідних компетентностей, фахових основ,  професійних навичок, аналітично-образного мислення в оволодінні професійними графічними техніками, термінологією, а також технічних, технологічних та естетичних аспектів створення графічних зображень об’єктів, використовуючи різні зображальні засоби графіки.

  • 1 (current)
  • 2
  • » Next page

Stay in touch

Технічний фаховий коледж ЛНТУ

  • https://tk.lntu.edu.ua
  • Mobile : +38 (091) 956-61-44
  • tk@lntu.edu.ua
Data retention summary
Get the mobile app

Proudly made with

Moodle logo

Made with by conecti.me