Розміщення продуктивних сил і регіональна економіка
Економіка, організація і планування виробництва
Метою викладання навчальної дисципліни «Економіка, організація і планування виробництва» є формування у студентів сучасної системи знань, необхідних для вирішення завдань, що виникають у виробничо-господарській діяльності при виборі раціональних варіантів організаційно-планових рішень, що забезпечують підвищення ефективності виробництва сучасного підприємства.
Комерційна логістика
Логістика — це наукова дисципліна і разом з цим, напрямок практичної господарської діяльності, що полягає в управлінні матеріальними та супутніми (інформаційними, фінансовими) потоками в сферах виробництва та обігу.
Метою вивчення навчальної
дисципліни «Комерційна логістика» є набуття студентами комплексу знань про
принципи, форми, методи та функції логістики, формування у них необхідних практичних навичок ефективного
управління матеріальними та супутніми потоками на підприємстві.
Історія українського мистецтва
«Історія українського мистецтва» - навчальна дисципліна, яка формує компетентності про закономірності національного історико-культурного процесу та основні досягнення українського мистецтва. Спрямована на формування загальної художньої культури і розвитку професійної ерудиції студентів спеціальності 022 Дизайн. Сприяє вихованню високого рівня художньо-естетичного смаку, креативного підходу у поєднанні традицій та новацій професійній діяльності.
Основи світлотехніки
Фізика і астрономія
Всесвітня історія
Вивчення історії полягає в розвитку та соціалізації особистості здобувачів вищої освіти, формуванні в них національної самосвідомості, загальної культури, світоглядних орієнтирів, екологічного стилю мислення і поведінки, творчих здібностей, дослідницьких і життєзабезпечувальних навичок, здатності до саморозвитку й самонавчання в умовах глобальних змін і викликів.
Мета історичної освіти – сприяти формуванню у здобувачів вищої освіти національно-культурної ідентичності, патріотичного світогляду, активної соціальної та громадянської позиції, почуття власної гідності у результаті осмислення соціального та морального досвіду минулих поколінь, розуміння історії і культури народів світу в контексті історичного процесу.
Програму орієнтовано на поглиблення інтересу до історії як сфери знань і навчального предмета, розвиток компетентностей, необхідних для розуміння сучасних викликів; набуття системних знань про факти, події, явища, тенденції в Україні та світі ХХ–ХХІ ст.; розвиток історичного, критичного та творчого мислення, здатності розуміти загальний хід історичного процесу, проблеми, що стоять перед країною та світом; сприяння формуванню політичної та правової культури, громадянської самосвідомості.Основи правознавства
Вивчення курсу «Основи правознавства» є необхідною запорукою виховання покоління громадян, здатних боротися за свої права цивілізованими правовими методами. Знання та розуміння основ держави та права, конституційного, адміністративного, цивільного, трудового, шлюбно-сімейного, кримінального, господарського та інших галузей формує у студентів належний рівень правових знань, правової культури та правової свідомості.